Zestawy ochronne

Zestawy ochronne dla hoteli, firm i innych miejsc, w których mamy styczność z dużą ilością nowych osób. Dedykowany jest szczególnie dla gości hotelowych, klientów restauracji czy osób uczestniczących w wydarzeniach grupowych. Zawiera najpotrzebniejsze rzeczy, które zawsze warto mieć pod ręką, aby skutecznie zabezpieczyć się przed wirusami czy bakteriami. W zestawie znajdziesz:
- maseczkę jednorazową wykonaną z grubego kartonu (do wyboru z filtrem lub bez), łatwą do użycia
- rękawiczki jednorazowe, chroniące przed stycznością z potencjalnie zakażonymi powierzchniami
- chusteczkę antybakteryjną, za pomocą której będziesz mógł zdezynfekować ręce lub potrzebne Ci przedmioty (np. telefon czy okulary).

Całość opakowana jest w dopasowane pudełko, które może posiadać nadruk wg Twojego projektu.

 

nakład: cena netto/brutto:
50 331,00 / 407,13 zł
100

639,00 / 785,97 zł

Pudełko z Twoim zadrukiem, 300g karton

Zestaw ochronny zapakowany jest w dopasowane pudełko. Może ono posiadać nadruk przygotowany wg Twojego projektu. Na pudełeczku możesz więc umieścić logo swojego hotelu lub firmy, grafikę lub np. ważne informacje dla osób otrzymujących zestaw higinieczny. Pudełko wykonane jest ze sztywnego kartonu o gramaturze 300g i jest wymiarami dopasowane do znajdujących się w nim akcesoriów. Zadruk zostanie naniesiony po zewnętrznej stronie pudełka (zadruk w pełnym kolorze). Pudełko posiada proste, klasyczne zapięcie.
 

Karton Arktika 300g

Produkt drukowany jest na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu. Jest to karton o większej sztywności niż kreda 350, a nieco mniejszej gładkości.

130 x 150 x 10 mm

Cały zestaw mieści się w pudełeczku o wymiarach 130 x 150 x 10 mm.

Maseczka kartonowa z filtrem, bez zadruku

Maseczka wykonana z kartonu o gramaturze 235g, jednokrotnego użytku z filtrem i nadrukiem. Jednorazowa maseczki na zakupy, zawsze warto mieć kilka sztuk w aucie czy torebce. Dostępne są w dwóch wariantach: z filtrem z włókniny filtracyjnej i bez. Jest to produkt krótkoterminowy. Zastosowany filtr to włóknina filtracyjno-ochronna o gramaturze 50g/m2 w kolorze białym. Jest to włóknina polipropylenowa, 4-warstwowa, kalandrowana. Materiał cechuje się wysoką wytrzymałością i spełnia funkcje filtracji i ochrony. Maseczka nie będzie zadrukowana. Do maseczki dołączamy przezroczysty pasek zapinający z tworzywa PET oraz 2 gumki "recepturki", przy pomocy których maseczka utrzymuje się na twarzy. Kolor gumki dobierany jest losowo. Maseczkę można nosić zarówno, mocując ją zarówno za pomocą paska w połączeniu z gumkami lub też używając samych "recepturek".
 

Dodatek 1 - chusteczka antybakteryjna do rąk i powierzchni

W zestawie znajduje się chusteczka antybakteryjna do rąk i powierzchni. Nasączona jest 70% mieszaniną alkoholu izopropylowego wraz z dodatkami nawilżającymi. Wykonana z włókniny wiskozowej o wymiarach 17 x 17 cm i zapakowana w hermetycznie zamkniętą saszetkę (o wymiarach 7,5 x 8cm). Ma szybkie i skuteczne działanie antybakteryjne. Jest to chusteczka jednorazowa, do użytku zewnętrznego. Przydatna w domy, podróży i pracy. Nadaje się do:
- ochrony antybakteryjnej dłoni
- czyszczenia i dezynfekcji klawiatury, myszki i innych sprzętów biurowych
- czyszczenia wszelkich innych powierzchni.
Działa również antybakteryjnie na chwytane przedmioty takie jak koszyk sklepowy, kierownica, klamki czy uchwyty.
 

Dodatek 2 - rękawiczki foliowe

W zestawie znajdują się również wysokiej jakości jednorazowe, przezroczyste rękawice ochronne. Są wygodne w użyciu i bardzo lekkie. Pasują na dłoń każdego rozmiaru niezależnie czy będzie to prawa czy lewa dłoń. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału - polietylenu. Rękawice są bezpieczne dla środowiska - podlegają recyklingowi. Doskonale nadają się do ochrony przed różnego rodzaju bakteriami. Posiadają szerokie zastosowanie m. in. w sklepach, stacjach benzynowych a także wszędzie tam gdzie konieczna jest ochrona dłoni czy również w domu podczas sprzątania
  • zestaw_ochronny_01.jpg
  • zestaw_ochronny_02.jpg
  • zestaw_ochronny_03.jpg
  • zestaw_ochronny_04.jpg
  • zestaw_ochronny_05.jpg
  • zestaw_ochronny_06.jpg
Zestawy ochronne - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto