Przyłbica STANDARD

więcej szczegółów

Przyłbica MAXI

więcej szczegółów

Przyłbice ochronne - regulowane, przezroczyste maski ochronne. Mają lekką i stabilną konstrukcję, wykonananą z przezroczystego tworzywa typu PET. Materiał zapewnia niemal 100% widoczności i szerokie pole widzenia. To skuteczne i łatwe w użyciu osłony na twarz, pozwalające na zminimalizowanie ryzyka kontaktu z wirusami, zarazkami lub bakteriami. Chronią też usta, oczy, nos i brodę, zabezpieczając przed nadmiernym dotykaniem twarzy. Można je stosować również na okulary. Są odporne na środki dezynfekujące zawierające alkohol i łatwe w czyszczeniu. Są to akcesoria przeciwwiruosowe wielokrotnego użytku.

Przyłbice antywirusowe stosowane są głównie w pracy osób z branży chemicznej, medycznej, farmaceutycznej czy budowlanej. Wskazane są także dla sklepów, w handlu - zwłaszcza osobom pracującym np. jako kasjerka czy ekspedientka w sklepie. Osoby w tych sektorach są bardzo narażone na ryzyko zarażenia z racji wykonywanego zawodu.

Przyłbica zamiast maseczki?
Owszem przyłbica może być stosowana zamiast maseczki, jednak dla możliwie maksymalnej ochrony zaleca się stosowanie maseczki w połączeniu z przyłbicą, jak również z jednorazowymi rękawiczkami.

Przyłbice ochronne - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto