Folie samoprzylepne

Folie samoprzylepne są powszechnie stosowanym materiałem w świecie reklamy. Głównym ich zastosowaniem jest produkcja wydruków reklamowych, zwłaszcza outdoorowych. Nalepki z folii samoprzylepnych mogą być zarówno niewielkich rozmiarów, jak i występować w formie wielkoformatowej. W celach reklamowych często spotykane są duże folie samoprzylepne, które umieszcza się na pojazdach, billboardach, szybach czy podłogach. Folie samoprzylepne to folie PVC, pokryte są klejem akrylowym. Zastosowanie zależne jest od wyboru rodzaju folii oraz sposobu laminacji.

Folie podłogowe

Folia z laminatem podłogowym dedykowana do zastosowań na podłogach, parkietach i innych powierzchniach, na których może wystąpić duża ścieralność. Zabezpiecza druk - można po niej chodzić, nie niszcząc zadruku.

Folia monomeryczna BŁYSK

Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, permanentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótkookresowych i wewnętrznych średniookresowych. Wykończenie błysk.

Laminat podłogowy

Produkt pokryty jest laminatem podłogowym (antypoślizgowym), który gwarantuje długi cykl życia w miejscach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu.

Format własny

Maksymalna szerokość rolki dla tego materiału to 100 cm.

Jednostronnie kolorowe - solwent (4+0 CMYK)

Zadruk jednostronny. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki druku solwentowego.

 

 Cena ustalana indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu.

Naklejki na podłogę - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto