MASECZKI BAWEŁNIANE

więcej szczegółów

MASECZKI TEKSTYLNE

więcej szczegółów

MASECZKI KARTONOWE

więcej szczegółów

Maseczki ochronne powoli stają się stałym elementem naszej garderoby i nie wydaje się, aby zbyt szybko odeszły w zapomnienie. Już teraz zastanawiamy się, które są lepsze, bezpieczniejsze, wygodniejsze, a nawet… ładniejsze. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze materiały, fasony, wzory. Ważne, aby maseczka ochronna na twarz spełniała swoją funkcję, czyli chroniła nas i innych, ale ważne też, aby wyrażała nas samych. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów maseczek.

Maseczki jednorazowe wykonane z kartonu 235 g. Jest to hit wśród maseczek ze względu na swoją funkcjonalność, ekologię, jak również cenę. Jest to najniższa oferta na rynku, spełniająca funkcję ochronną tak samo dobrze, jak maseczki materiałowe. Dodatkowym atutem jest możliwość zadruku maseczki swoim logo oraz możliwość wyboru maseczki z filtrem lub bez.

Maseczki wielokrotnego użytku materiałowe wykonane z dwóch warstw bawełny z niewielkim dodatkiem elastanu. Występują w kilku modnych kolorach, może to być maseczka ochronna czarna, biała, różowa, niebieska, stalowa, pistacjowa oraz khaki. Maseczki te są do wyboru w dwóch rozmiarach: w standardowym 200 x 80 mm oraz w rozmiarze dziecięcym 160 x 65 mmi.

Maseczki dla dzieci występują w kolorach czarnym, białym, fuksja, granatowym, limonkowym, niebieskim oraz szarym. Dostępne są również maseczki dziecięce, kolorowe, z nadrukiem wg Twojego własnego wzoru.
Wybór maseczek jest duży, warto zastanowić się w jakim celu będziemy taką maseczkę używać. Czy przeznaczona będzie do krótkich wyjść na zakupy? Czy do pracy? Czy do załatwiania ważnych spraw w różnych instytucjach? Odpowiedzenie sobie na to pytanie zdecydowanie pomoże nam w wyborze tej najlepszej maski.

Maseczki z nadrukiem, tekstylne - to propozycja dla tych, którzy szukają maseczki oryginalnej, z własnym wzorem, która odróżni ją od innych, standardowych. Prześlij nam swój projekt maseczki, a my zrobimy nadruk na maseczce dla Ciebie. Maseczki są wykonane ze sportowej tkaniny - poliestru. Dostępne są wersje maseczki w rozmiarze męskim, damskim oraz dziecięcym.

 

Maseczki ochronne - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto